«Луганский государственный цирк» більше підходить ніж «ЛНР».

Така назва статті з’явилась нещодавно на сайті самопроголошеної республіки. Цією термінологією як найкраще можна описати ситуацію на окупованих територіях самопроголошених республік «Д/ЛНР».

Не що інше як «Фестиваль циркових колективів», от тільки самопроголошені ватажки думають інакше на відміну від всіх інших цивілізованих країн.
«Циркове майбутнє», більш реальна новина, ніж псевдо конкурси та фінансування у майбутні «перспективи».

Майже кожного прес-служба бойовиків висвітлює на своєму сайті інформацію про чудові зміни, проекти, критикуючи українську владу та поширюючи неправдиву інформацію про ЗСУ. Тільки погляньте як усе чудово!?

Звідки таке щедре фінансування? Можливо від сплати податків чесних терористів до місцевого бюджету?

Чи перепродають так звану «гуманітарку» від Росії, яка сама перебуває у кризовому становищі та низьким рівнем життя середнього класу, залишається тільки здогадуватись.

А скористатись безвізом з Європою поспішили чимало жителів окупованих територій, ринувши отримувати біометричний паспорт після підписання угоди між Україною та ЄС.

Не довго залишилось часу «Цирковому майбутньому» і відповідати за наслідки доведеться всім гумористам.

Головним атрибутом статті стало фото з самого «циркового конкурсу», де за їх думкою були присутні представники з Швейцарії, Італії та у кутку проглядається герб УкраїниJ