На Кіпрі вже? Через нове фото, українці переконані, що замість Зайцевої сидить інша

У мережі з’явилися фотографії зі слідчого експерименту, на якому відновлювали обставини страшної харківської трагедії 18 жовтня. Фото 20-річної Олени Зайцевої, яку привели на місце ДТП, користувачі сприйняли з недовірою: українці підозрюють, що в СІЗО сидить не винуватиця трагедії, а особа, схожа на неї


Користувачі в соціальних мережах пишуть наступне: «Щось вона на себе не схожа. Рожа розпухла. Заїдає стрес, що наслідки прогулів в фітнес клубі? Те взагалі не вона?», «А що, непоганий хід, а головне , що у нас все можливо. Після всіх судових процедур, знайдуть за винагороду бомжиху схожу, трохи підженуть параметри і посадять замість мажорки відбувати термін. А мажорка на Кіпр відправлять, у «заслання».

Також в коментарях відзначили, що на слідчий експеримент Зайцева явилася в такій же куртці, в якій бачили її матір: «В такій же куртці як у Зайцевої, її мати в лісі вибачення просить. Цікаво…», «Напевно у них одна курточка на двох… Теж звернула увагу», «У них курточка одна на двох!!! Кожній по куртці не можуть дозволити!))) А лексус пожалуйста!!».Треба сказати, користувачі не вірять, що розслідування резонансної справи закінчиться справедливо: «Це що, «показові виступи»? До чого ланцюг? Вистава для лохів? Винна – треба засудити і покарати, а не влаштовувати незрозумілі уявлення!!!», «Ну що за на*уй?! Який «слідчий експеримент»? на*я кота за яйця тягти? Коли вирок буде? І на скільки адекватний?», «Розстріляти гниди на місці», «Цю суч*у не в ланцюзі вести на місце дорожньої пригоди, а повісити її там, як застереження мажорам су*ам буде наука».