У Facebook набирає популярність пост жінки, яка після виборів зустріла Гілларі Клінтон у лісі

Мешканка штату Нью-Йорк Марго Герстер на прогулянці в лісі зустріла переможеного кандидата в президенти США Гілларі Клінтон. Пост в Facebook з розповіддю про зустріч з Гілларі набрав 103 тисячі лайків.

«Я відчувала себе настільки з розбитим серцем після вчорашніх виборів і вирішила, що найкращий спосіб розслабитись — це взяти моїх дівчаток на прогулянку. Тому я вирішила піти з ними до одного з улюблених місць в Чаппакуа. Ми були єдиними, хто там був, і це було так здорово і розслабляюче», — написала Герстер в Facebook.

За словами жінки, коли вона з дітьми виходила з лісу, почула шурхіт і побачила Гілларі й Біла Клінтонів, які гуляють з собаками. «Я повинна була обійняти її й поговорити з нею і сказати, що один з моментів гордості для мене як матері — це коли я взяла Фібі, щоб проголосувати за неї», — розповіла вона.

«Вона (Гілларі) обійняла мене і подякувала, ми обмінялися милими люб’язностями, а потім я дозволила їм продовжити свою прогулянку. Я не вірю в знаки, але думаю, точно запам’ятаю цей. Дуже пишаюся», — додала Герстер.

За 11 годин зворушливий пост жінки набрав 103 тисячі лайків і 8,5 тисяч репостів. У своїх коментарях люди висловлюють підтримку Клінтон та незадоволення перемогою Дональда Трампа.

Новое Время